Verbeter je bouldertechniek
Deze cursus is gericht op het verbeteren van je bouldertechniek. Tijdens de training komen de basis van het boulderen aan bod. Je leert alles over basishouding, lichaamspositie, boulderen op wrijving, indraaien en rustpunten. Ook leer je hoe je een boulderprobleem kunt ‘inlezen’, een kwaliteit die cruciaal is bij het verhogen van je boulderniveau en bij het zoeken naar een oplossing van het “probleem”. Bouldertechniek 1 is een intensieve cursus van 3 x 2 uur en helpt je zonder meer op weg naar betere boulderprestaties.
Je zal merken dat je inmiddels meer technieken hebt opgebouwd. Mogelijk dat je verder wil en nog technischere en uitdagende problemen wil oplossen? Kijk dan eens naar Bouldertechniek 2.
Heb je nog vragen? Neem dan contact met ons op, wij helpen je graag verder!
Type | Opgeven | |
---|---|---|
Direct boeken |
Tijdens de boeking kies je de startdatum. Vervolgens vindt de cursus wekelijks op dezelfde dag en tijdstip plaats.
Bouldertechniek Cursus 1: € 65,00.
Bouldertechniek Cursus 1 (abohouder): € 58,50
Wij verzorgen deze cursus geregeld. Wil je weten wanneer de volgende cursus start? In de boekingsmodule geef je eerst het aantal personen aan. Voor cursussen geldt dat een cursus per persoon geboekt dient te worden. In de kalender worden de startdagen aangegeven. Kies een datum en je ziet de starttijd. Om de betreffende datum en tijd te boeken klik je de tijd aan en doorloop je de rest van het boekingsproces.