Team Mountain Network

Directie

Johan Cavé

algemeen directeur

Leopold Roessingh

directeur klimcentra

Rob Gietema

directeur travel / ardennen

Staf

Ingrid Hutjes

stafmanager personeel & organisatie

Jaap de Rooij

stafmanager ontwikkeling

Marinke Böhmer

stafmanager financiën

Babette Visch

financieel medewerker

Felicia Arents

administratief medewerker

Klim- en Bouldercentra

Yuri van Erp

commercieel medewerker

Sam van de Vorstenbosch

coördinator routebouw / wedstrijden

Jasper Rijken

coördinator mountain club & opleidingen

Amsterdam

Desiree van Ruiten

bedrijfsleider klimcentrum amsterdam

Tom van der Sluijs

hoofdmedewerker sport

Sam van de Vorstenbosch

hoofd routebouwer

David Reus

locatiemedewerker

Daniëlle Kok

locatiemedewerker

Nieuwegein

Henry de Weerd

bedrijfsleider klimcentrum nieuwegein

Victor Meulendijks

hoofd routebouwer & trainer

Arnhem

Jaap de Rooij

bedrijfsleider klimcentrum arnhem & rijnboulder

Hidde Groen

hoofdmedewerker sport klimcentrum arnhem & rijnboulder

Evan van Laar

hoofd routebouwer & trainer

RijnBoulder

Jaap de Rooij

bedrijfsleider klimcentrum arnhem & rijnboulder

Hidde Groen

hoofdmedewerker sport klimcentrum arnhem & rijnboulder

Arlen Strengers

hoofd routebouwer & trainer

Zoey Lundgren

locatiemedewerker

Leeuwarden

Lilian Verhaag

bedrijfsleider klimcentra heerenveen & noardwand

Rebekka Hochrath

hoofdmedewerker sport

David Oost

hoofdmedewerker horeca

Jelmer Forkertsma

hoofd routebouwer

Joram Bijlard

hoofdtrainer

Susan de Kort

horecamedewerker

Heerenveen

Lilian Verhaag

bedrijfsleider klimcentra heerenveen & noardwand

David Oost

hoofdmedewerker sport & horeca

Michael Eichhorn

hoofd routebouwer & trainer

Mathijs Faber

locatiemedewerker

Dordrecht

Bas Hokkelman

bedrijfsleider klimcentrum dordrecht

Dennis de Wit

hoofdmedewerker sport

Marc van der Zee

hoofd routebouwer

Anouk van Hamburg

hoofdmedewerker horeca & facilitair

Laurie van Dam

locatiemedewerker

Eline Rave

locatiemedewerker

Daan Voermans

locatiemedewerker

Sam Thape

locatiemedewerker

Ardennen

Joren Peeters

bedrijfsleider ardennen

Stijn Brasse

hoofdmedewerker sport

Teun Garos

instructeur

Tom Schmitz

instructeur

Daan van den Hoek

instructeur

Redmer Falkena

stagiair

Anouk Quint

horecamedewerker

Odette Jongsma

horecamedewerker

Erin Peeters

horecamedewerker

Aske Berentsen

horecamedewerker

Lars Koole

horecamedewerker

Thomas Hooijer

instructeur

Jeffrey Witter

instructeur

Daniëlle Kok

instructeur

Luc Pluijmen

instructeur

Travel

MN Climbing Walls

Sandra van Noord

bedrijfsleider producten