Contact

Heb je een vraag, een opmerking, commentaar of een suggestie? Laat het ons weten. We horen graag je mening en kijken met plezier of wij iets voor je kunnen betekenen. Je kunt via onderstaande gegevens contact met ons opnemen.


Mountain Network Hoofdkantoor
Nieuwe Kade 4
6827 AA Arnhem
T: +31 (0)88 123 69 00
F: +31 (0)88 123 69 01
E: info@mountain-network.nl

Let op: dit is niet het adres van de klimhal in Arnhem.

Mountain Network Amsterdam
Erasmusgracht 297
1061 MD Amsterdam
T: 088 123 68 35
E: amsterdam@mountain-network.nl
Voor routebeschrijving en openingstijden, klik door naar de locatiepagina

Mountain Network Arnhem
Olympus 27
6832 EL Arnhem
T: 088 123 69 15
E: arnhem@mountain-network.nl
Voor routebeschrijving en openingstijden, klik door naar de locatiepagina

Mountain Network Nieuwegein
Blokhoeve 12
3438 LC Nieuwegein
T: 088 123 69 10
E: nieuwegein@mountain-network.nl
Voor routebeschrijving en openingstijden, klik door naar de locatiepagina

Mountain Network Heerenveen
Abe Lenstra Boulevard 23
8448 JA Heerenveen
T: 088 123 68 30
E: heerenveen@mountain-network.nl
Voor routebeschrijving en openingstijden, klik door naar de locatiepagina

Mountain Network Dordrecht
Maria Montessorilaan 3a
3312 KJ Dordrecht
T: 088 – 123 68 40
E: dordrecht@mountain-network.nl
Voor routebeschrijving en openingstijden, klik door naar de locatiepagina

Mountain Network Ardennen
Ferme de Pont á Lesse
5500 Anseremme-Dinant
België
T: +31 (0)88 123 68 80
E: ardennen@mountain-network.nl
Voor routebeschrijving en openingstijden, klik door naar de locatiepagina

Mountain Network Chamonix
159 Route des Tissières
Les Bossons, 74400 Chamonix
Frankrijk
T: +31 (0)88 123 69 02
E: travel@mountain-network.nl
Voor routebeschrijving, klik door naar de locatiepagina