Ah Actie

De leukste klimuitjes | Boulderen, Klimmen & Clip 'N Climb

Ga een dagje op pad en leer klimmen, boulderen of ga funclimben bij de clip 'n climb. Wij hebben meer dan 30 jaar ervaring in de klimsport en zullen jou samen met de gecertificeerde instructeurs meenemen en kennis laten maken met de mooie klimsport!


Ga Boulderen!

Boulderen is eigenlijk een soort puzzelen op de muur. Via grepen klim je een route naar boven. Het is een dynamische en fysieke sport waarbij je tot 5 meter hoog klimt. Door deze ‘lage’ wanden zit je niet vast met touw en zijn er dikke valmatten onder de routes. Boulderaars vinden het leuk om de route uit te puzzelen en hun kracht te gebruiken om van het begin tot het eind te komen! Boulderen is super populair!

Boek hier

Kom Klimmen!

Klimmen met de Gelrepas kan nu bij Mountian Network Arnhem en RijnBoulder

Klimmen, oftewel toprope, is klimmen op een klimwand naar grote hoogtes met touw! Klim tot wel 17 meter hoog met een zekeraar die beneden staat. In het geval van een introductieles is dit een gecertificeerde instructeur! Bij klimmen klim je lange routes die worden aangegeven door middel van gekleurde grepen.

Boek hier

Funclimbing in de Clip ’n Climb

Clip ’n Climb is een leuke manier van klimmen dat ook wel ‘funclimbing’ heet. Het is dé manier voor kinderen om kennis te maken met de klimsport terwijl ze aan unieke wanden naar boven klimmen. Met game elementen er in verwerkt ziet het er niet alleen super kleurrijk uit, maar het is ook nog hartstikke leuk om te doen! Wij bieden dit aan in onze klimhal ‘Noardwand’ in Leeuwarden

Boek hier

 

Praktische informatie

  • Heb je een kortingsbon van de AH-Uitjes? Vul dan de kortingscode in bij het afrekenen op de webpagina
  • De AH Vouchers van de actie 2025 zijn geldig tot 31 Maart 2026.
  • Kleding: Soepel zittende sportkleding. In principe krijg je tijdelijke klimschoenen na aankomst maar mocht je liever toch je eigen schoenen meenemen dan schone sportschoenen met een witte zool.
  • Onze instructeurs zijn gecertificeerd en zorgen voor een leuke en veilige klimervaring!
  • Graag een kwartier voor aanvang aanwezig zijn voor omkleden en aanmelden.

Neem contact op voor meer informatie

Mountain Network Amsterdam
+31 (0)88 123 68 35 of mail: amsterdam@mountain-network.nl
Mountain Network Arnhem
+31 (0)88 123 69 15 of mail: arnhem@mountain-network.nl
Mountain Network Nieuwegein
+31 (0)88 123 69 10 of mail: nieuwegein@mountain-network.nl
Mountain Network Dordrecht
+31 (0)88 123 68 40 of mail: dordrecht@mountain-network.nl
Mountain Network Heerenveen
+31 (0)88 123 68 30 of mail: heerenveen@mountain-network.nl
Mountain Network Arnhem Rijnboulder
+31 (0)88 123 68 50 of mail: rijnboulder@mountain-network.nl
Mountain Network Noardwand Leeuwarden
+31 (0)88 123 68 60 of mail: noardwand@mountain-network.nl