Lidmaatschap aanvragen

Ervaar het voordeel van een lidmaatschap bij Mountain Network

Een lidmaatschap van Mountain Network biedt vele voordelen. Naast een lage prijs per entree krijg je ook korting op artikelen in de Mountain Shops, cursussen en trainingen en nog veel meer.


Op zoek naar meer informatie over het wijzigen van je abonnement, een blokkade, of om je abonnement op te zeggen? Klik dan hier.

Onderstaande informatie geldt vanaf 16 mei

Voordelen van een lidmaatschap

Een lidmaatschap bij Mountain Network kent vele voordelen. Naast een lage prijs per entree, krijg je bijvoorbeeld ook korting op artikelen en cursussen. De tarieven voor het lidmaatschap zijn leeftijdsgebonden en opgesplitst in drie categorieën; een lidmaatschap t/m 17 jaar, 18 t/m 24 jaar en 25 jaar en ouder. De tarieven voor jouw locatie kan je hier vinden. We hebben de voordelen voor je opgesomd:

  • Lage prijs per entree!
  • Onbeperkt toegang tot alle faciliteiten van jouw locatie
  • Gebruikmaken van de ‘fast-lane’ (aanmelden via de app en aan de slag)
  • 10% kassakorting op de reguliere verkoopprijzen in de Mountain Shop
  • 10% kassakorting op de reguliere verkoopprijzen in onze horeca (m.u.v. pizzabar La Rocca/RijnBoulder)
  • 10% kassakorting op de reguliere verhuurprijzen
  • 10% kassakorting op cursussen in de klimcentra én in de Ardennen
  • Gezinsleden ontvangen korting (1e lid betaalt 100%, 2e lid 90%, 3e lid 80%, etc.)
  • Gratis introductieles klimmen met Auto Belays
  • Gratis basiscursus indoor toprope-klimmen
  • Optie tot add-ons voor voordelige deelname aan groepslessen, zoals Mountain Fit en Yoga
  • Optie tot add-on voor toegang tot alle klimcentra van Mountain Network
  • Minimale looptijd van het lidmaatschap is 3 maanden

Een lidmaatschap afsluiten kan aan de balie of via de app (nog niet gelanceerd).

Neem contact op voor meer informatie

Mountain Network Amsterdam
+31 (0)88 123 68 35 of mail: amsterdam@mountain-network.nl
Mountain Network Arnhem
+31 (0)88 123 69 15 of mail: arnhem@mountain-network.nl
Mountain Network Nieuwegein
+31 (0)88 123 69 10 of mail: nieuwegein@mountain-network.nl
Mountain Network Dordrecht
+31 (0)88 123 68 40 of mail: dordrecht@mountain-network.nl
Mountain Network Heerenveen
+31 (0)88 123 68 30 of mail: heerenveen@mountain-network.nl
Mountain Network Arnhem Rijnboulder
+31 (0)88 123 68 50 of mail: rijnboulder@mountain-network.nl
Mountain Network Noardwand Leeuwarden
+31 (0)88 123 68 60 of mail: noardwand@mountain-network.nl