Abonnement aanvragen

Ervaar het voordeel van een abonnement bij Mountain Network

Een abonnement van Mountain Network biedt vele voordelen. Naast een lage prijs per entree krijg je ook korting op artikelen in de Mountain Shops, cursussen en trainingen en nog veel meer.


Mountain Network heeft één abonnement dat geldig is op alle locaties in Nederland. Het abonnement is geldig voor alle faciliteiten (klimmen, boulderen en fitness). Daarnaast biedt een abonnement vele voordelen:

  • Lage prijs per entree.
  • Met één abonnement toegang tot alle zes MN klim- en bouldercentra.
  • Ca. 3x per jaar het nieuwskrantje ‘Op de Hoogte’ op de deurmat.
  • 10% kassakorting op de reguliere verkoopprijzen in de Mountain Shop.
  • 10% kassakorting op alle cursussen in de klimcentra.
  • Korting op cursussen en huur safaritenten in de Ardennen.
  • Een speciaal tarief voor een weekend in de Ardennen.
  • € 50,- korting op bijna alle programma’s van Ski- en Bergsportreizen (enkele reizen zijn uitgesloten).
  • Korting op de dagmaaltijden.
  • Gratis deelname aan bootcamp, yoga of Mountain Fit (worden niet overal aangeboden).
  • Gezinsleden ontvangen 10% korting op hun abonnement. Om in aanmerking te komen voor deze regeling dient er sprake te zijn van minimaal één ouder en één kind (max. 20 jaar) of van een broer en/of zus relatie (max. 20 jaar).
  • Flextime: mocht je buiten de reguliere openingstijden willen klimmen, dan kan je altijd contact opnemen met een locatie.

Wil je een abonnement afsluiten? Ga dan naar de locatie van je keuze, zij helpen je graag verder.

Neem contact op voor meer informatie

Mountain Network Amsterdam
+31 (0)88 123 68 35 of mail: amsterdam@mountain-network.nl
Mountain Network Arnhem
+31 (0)88 123 69 15 of mail: arnhem@mountain-network.nl
Mountain Network Nieuwegein
+31 (0)88 123 69 10 of mail: nieuwegein@mountain-network.nl
Mountain Network Dordrecht
+31 (0)88 123 68 40 of mail: dordrecht@mountain-network.nl
Mountain Network Heerenveen
+31 (0)88 123 68 30 of mail: heerenveen@mountain-network.nl
Mountain Network Arnhem Rijnboulder
+31 (0)88 123 68 50 of mail: rijnboulder@mountain-network.nl