Multi-Pitch (deel 1) – Noardwand

Multi-pitch cursus op de buitenwand van Noardwand

  • Leer de basistechnieken van het multi-pitch klimmen

Boeken

Prijs
€ 195,00 (excl. entree)
Duur
2 lessen van 6 uur
Personen
maximaal 8 deelnemers
Instroom
Outdoor voorklimmen Single Pitch afgerond of vergelijkbaar niveau, minimaal 16 jaar
Locaties
Noardwand Leeuwarden

Deel 1 van de Multi-pitch cursus is de onmisbare eerste stap richting het zelfstandig klimmen van meerdere touwlengtes. De gehele multi-pitch cursus is opgedeeld in twee cursussen, waarvan je nu deel 1 kunt volgen op de buitenwand van Noardwand. Tijdens dit eerste deel leer je de basis van het multi-pitch klimmen.

Heb je deze cursus met succes afgerond? Dan kun je daarna deelnemen aan de multi-pitch deel 2 in de Ardennen om je klimvaardigheidsbewijs’Outdoor Voorklimmen – Multi-Pitch’ te behalen. Hierna kun je zelfstandig gaan multi-pitch klimmen en ligt de klimwereld voor je open!

Wanneer mag je deelnemen?

Voor het volgen van de multi-pitch cursus is een NKBV klimvaardigheidsbewijs outdoor voorklimmen single pitch vereist. Dit certificaat kan je behalen tijdens een cursus in de Ardennen.

 

 

Direct boeken

Via bovenstaand formulier kom je in ons online boekingssysteem en reserveer je de gewenste datum en tijd (indien van toepassing) en betaal je direct via Ideal, Bancontact/Mister Cash of creditcard.
Locatie Abonnementhouder Opgeven
Direct boeken

Deze cursus vindt plaats op zondag 28 april en zaterdag 5 mei 2024. 

Prijs

Multi-pitch basis in Noardwand: € 195,00.
Leden krijgen 10% korting en betalen € 175,50

Niet inbegrepen

  • Persoonlijk klimmateriaal (gordel, klimschoenen)
  • Entree (los, strippenkaart of abonnement)

Overige

  • De wet op de bedenktijd bij koop op afstand (het herroepingsrecht) is op onze diensten en reizen niet van toepassing. Dit betekent dat u géén recht heeft om de boeking zomaar te ontbinden binnen 14 dagen. Voor de annuleringsmogelijkheden kunt u onze betalings- en annuleringsvoorwaarden raadplegen.

 

Neem contact op voor meer informatie

Mountain Network Amsterdam
+31 (0)88 123 68 35 of mail: amsterdam@mountain-network.nl
Mountain Network Arnhem
+31 (0)88 123 69 15 of mail: arnhem@mountain-network.nl
Mountain Network Nieuwegein
+31 (0)88 123 69 10 of mail: nieuwegein@mountain-network.nl
Mountain Network Dordrecht
+31 (0)88 123 68 40 of mail: dordrecht@mountain-network.nl
Mountain Network Heerenveen
+31 (0)88 123 68 30 of mail: heerenveen@mountain-network.nl
Mountain Network Arnhem Rijnboulder
+31 (0)88 123 68 50 of mail: rijnboulder@mountain-network.nl
Mountain Network Noardwand Leeuwarden
+31 (0)88 123 68 60 of mail: noardwand@mountain-network.nl